![mclaren Steve McLaren](https://sportsin.ro/wp-content/uploads/2017/03/mclaren.jpg)
Steve McClaren afost demis din postul de manager al lui Derby County la cinci luni dupa ce a preluat echipa. Fostul selectioner al Angliei antrena echipa din octombrie 2016 si a plecat impreuna cu secunzii lui, Chris Powell si Chris Evans. Conducerea clubului a anuntat numirea unui nou antrenor in cel mai scurt timp.
Derby County este clasata pe locul 10 in Championshiup (liga a 2-a engleza).
Lasă un răspuns