![ntep](https://sportsin.ro/wp-content/uploads/2017/01/ntep.jpg)
Atacantul Paul-Georges Ntep părăsește Bretagne și clubul din Rennes pentru a se alătura grupării germane din Bundesliga, Wolfsburg.
Paul-Georges Ntep, 24 de ani,și-a încheiat socotelile cu clubul Rennes și a ajuns la Wolfsburg, contra sumei de 8,5 milioane de euro, unde va purta tricoul cu numărul 9, lăsat după plecarea lui Julian Draxler la PSG. În tricoul lui Rennes a jucat de 81 de ori și a marcat 18 goluri.
Lasă un răspuns