Forum

Turneu ITF 60k Mont...
 
Notifications
Clear all

Turneu ITF 60k Montpellier FRA


admin
(@admin)
Member Admin
Joined: 9 ani ago
Posts: 59
Topic starter  

Primul tur de calificare:

(1)Sada Nahimana (BDI) v (wc)Emma Bousquet (FRA)
(14)Lucia Cortez Llorca (ESP) v Mirra Andreeva

(2)Irina Khromacheva v Jenny Lim (FRA)
(9)Sara Cakarevic (FRA) v Helena Mohamed (FRA)

(3)Diana Shnaider v Emma Lene (FRA)
(11)Sapfo Sakellaridi (GRE) v Rebeca Pereira (BRA)

(4)Alice Rame (FRA) v Lucie Wargnier (FRA)
(12)Oceane Babel (FRA) v (wc)Lea Tholey (FRA)

(5)Yana Morderger (GER) v Marine Szostak (FRA)
(10)Margaux Rouvroy (FRA) v Maria Sara Popa (ROU)

(6)Ioana Loredana Rosca (ROU) v Lilly Elida Haseth (NOR)
(13)Tayisiya Morderger (GER) v (wc)Lucie Pawlak (FRA)

(7)Andrea Gamiz (VEN) v Julieta Lara Estable (ARG)
(15)Caroline Lampl (USA) v (wc)Margaux Komano (FRA)

(8/wc)Audrey Albie (FRA) v Caroline Romeo (FRA)
(16)Alexandra Osborne (AUS) v Amandine Monnot (FRA


Quote
admin
(@admin)
Member Admin
Joined: 9 ani ago
Posts: 59
Topic starter  

Rezultate primul tur de calificare

(wc)Emma Bousquet (FRA) d. (Alt)Selya Rakki (FRA) 75 36 10-5
Mirra Andreeva d. (14)Lucia Cortez Llorca (ESP) 62 62

(2)Irina Khromacheva d. Jenny Lim (FRA) 62 75
(9)Sara Cakarevic (FRA) d. Helena Mohamed (FRA) 62 61

(3)Diana Shnaider d. Emma Lene (FRA) 60 61
(11)Sapfo Sakellaridi (GRE) d. Rebeca Pereira (BRA) 61 63

(4)Alice Rame (FRA) d. Lucie Wargnier (FRA) 63 46 10-5
(wc)Lea Tholey (FRA) d. (12)Oceane Babel (FRA) 26 76(5) 10-8

(5)Yana Morderger (GER) d. Marine Szostak (FRA) 62 62
(10)Margaux Rouvroy (FRA) d. Maria Sara Popa (ROU) 60 75

(6)Ioana Loredana Rosca (ROU) d. Lilly Elida Haseth (NOR) 60 26 10-7
(13)Tayisiya Morderger (GER) d. (wc)Lucie Pawlak (FRA) 63 63

(7)Andrea Gamiz (VEN) d. Julieta Lara Estable (ARG) 63 64
(15)Caroline Lampl (USA) d. (wc)Margaux Komano (FRA) 63 63

(8/wc)Audrey Albie (FRA) d. Caroline Romeo (FRA) 62 75
(16)Alexandra Osborne (AUS) d. Amandine Monnot (FRA) 06 75 10-8


ReplyQuote
admin
(@admin)
Member Admin
Joined: 9 ani ago
Posts: 59
Topic starter  

Turul final de calificări

(wc)Emma Bousquet (FRA) v Mirra Andreeva
(2)Irina Khromacheva v (9)Sara Cakarevic (FRA)
(3)Diana Shnaider v (11)Sapfo Sakellaridi (GRE)
(4)Alice Rame (FRA) v (wc)Lea Tholey (FRA)
(5)Yana Morderger (GER) v (10)Margaux Rouvroy (FRA)
(6)Ioana Loredana Rosca (ROU) v (13)Tayisiya Morderger (GER)
(7)Andrea Gamiz (VEN) v (15)Caroline Lampl (USA)
(8/wc)Audrey Albie (FRA) v (16)Alexandra Osborne (AUS)


ReplyQuote
Share:

Sari la bara de unelte